Teknoloji
Konami, Metal Gear Solid: Master Collection Cilt. 1 paket açıklandı
![](https://arapgirajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/konami-metal-gear-solid-master-collection-cilt-1-paket-aciklandi-YUGTDPvB.webp)
Konami, Metal Gear Solid: Master Collection Cilt. 1 paket açıklandı. Bu paket, Metal Gear serisinin oyunlarını içeren bir koleksiyon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Collector’s Edition’ın hangi platformlara geleceği henüz açıklanmadı ancak Metal Gear Solid Delta: Snaker Eater duyurusunu düşünürsek PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacağını varsayabiliriz. Koleksiyon bu sonbaharda piyasaya sürülecek.
Koleksiyon sürümü, seriden birçok oyun içerir.
![](https://arapgirajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/konami-metal-gear-solid-master-collection-cilt-1-paket-aciklandi-0-gYqCs4lW.jpg)
Metal Gear Solid: Master Collection Cilt. 1 paket serideki oyunları içermektedir. Bu oyunların arasında Metal Gear, Metal Gear 2: Solid Snake, Metal Gear Solid (VR görevleri ve Özel görevler dahil), Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (HD koleksiyoncu sürümü) ve Metal Gear Solid 3: Snake Eater yer alıyor. (HD Collector’s Edition) ) dahildir.
Pakete dahil olan oyunlar klasik versiyonlar olarak karşımıza çıkıyor. Metal Gear Solid Delta: Snaker Eater yayınlanmadan önce oyuncular bu koleksiyon sayesinde serinin ilk üç oyununu deneyimleyebiliyorlardı.